Мы используем файлы cookies

Файлы cookies мы используем для анализа посещаемости, учета предпочтений и повышения удобства использования сайта. Согласие предоставляется нажатием на кнопку «Даю согласие».

Настройки Даю согласие

От предоставления согласия вы можете отказаться.

Перейти до змісту

Ми - фахівці у галузі магнітної сепарації

Розробляємо, виробляємо та застосовуємо обладнання для магнітної сепарації. Наші магнітні сепаратори пропонуємо та виготовляємо на замовлення згідно з вашими потребами.

Гравітаційний металошукач PDK

Гравітаційний металошукач PDK

Гравітаційний металодетектор і сепаратор PDK використовуються для виявлення і відокремлення небажаних магнітних або немагнітних металевих частинок від сипких матеріалів без необхідності переривання роботи або потоку матеріалу.

Як працює гравітаційний металошукач?

З бункера металошукача матеріал падає через детекторну поверхню з високочутливими електромагнітними котушками, сигнали від яких передаються на керуючий мікропроцесорний блок. У разі виявлення металевого об'єкта, що перевищує задану чутливість, блок управління активує пневматичну заслінку викиду, яка перенаправляє невелику кількість матеріалу, що містить забруднюючі речовини, в контейнер для відходів, а потім повертається у вихідне положення. Час, на який сепараційна заслінка відводить потік матеріалу в контейнер для відходів, можна запрограмувати згідно потреби.


У яких галузях промисловості може бути використаний металодетектор?