Мы используем файлы cookies

Файлы cookies мы используем для анализа посещаемости, учета предпочтений и повышения удобства использования сайта. Согласие предоставляется нажатием на кнопку «Даю согласие».

Настройки Даю согласие

От предоставления согласия вы можете отказаться.

Перейти до змісту

Ми - фахівці у галузі магнітної сепарації

Розробляємо, виробляємо та застосовуємо обладнання для магнітної сепарації. Наші магнітні сепаратори пропонуємо та виготовляємо на замовлення згідно з вашими потребами.

Контрольний магнітний стрижень MTV

Контрольний магнітний стрижень MTV

Контрольний магнітний стержень зроблений із міцних постійних неодимових магнітів NdFeB, використовується, наприклад, для контролю кольорових металів. Використання контрольних магнітних стрижнів знижує ризик шахрайства під час покупки кольорових металів та інших матеріалів, змішаних з металевими магнітними частинками./p>

Як використовуються контрольні стрижні?

Потужний контрольний магнітний стрижень може вказувати на присутність навіть найдрібніших магнітних домішок в пластикових матеріалах (регранулятах, крихтах). Отже, це простий і дуже ефективний пристрій для виявлення ступеня забруднення феромагнітними частинками під час прийому і контролю гранул, регранулята і крихт.

Як очищуються контрольні стержні?

Телескопічна конструкція забезпечує легке і швидке очищення контрольного магнітного стержня. За допомогою ручки постійні недимові магніти виштовхуються з трубок, а спіймані металеві домішки довільно випадають..

Розміри контрольних магнітних стержнів:

Ми виробляємо контрольні стрижні діаметром 22 і 32 мм, довжиною 400 і 1100 мм. Довжина активної магнітної частини є 160 мм для обох довжин.

Просте замовлення на e-shop


У яких галузях промисловості може бути використаний магнітний стрижень?