Мы используем файлы cookies

Файлы cookies мы используем для анализа посещаемости, учета предпочтений и повышения удобства использования сайта. Согласие предоставляется нажатием на кнопку «Даю согласие».

Настройки Даю согласие

От предоставления согласия вы можете отказаться.

Перейти до змісту

Ми - фахівці у галузі магнітної сепарації

Розробляємо, виробляємо та застосовуємо обладнання для магнітної сепарації. Наші магнітні сепаратори пропонуємо та виготовляємо на замовлення згідно з вашими потребами.

Магнітний роликовий сепаратор VMSV

Магнітний роликовий сепаратор VMSV

Магнітний роликовий сепаратор, оснащений надсильними магнітними роликами, використовується для безперервного і автоматичного розподілу дуже малих і слабомагнітних частинок (наприклад, магнітної нержавіючої сталі або деяких видів парамагнітних мінералів).

Конструкція магнітного роликового сепаратора

Цей особливо потужний магнітний сепаратор складається з вібраційного живильника (варіант VMSV) або подавального циліндра (варіант VMSV EKO) і декількох пар магнітних роликів, розташованих один над одним. У кожній парі один ролик завжди є ведучим і магнітним, а другий - веденим і немагнітним (варіант VMSV дозволяє регулювати швидкість обертання ролика відповідно до характеристик очищуваного матеріалу і потреб виробництва). Ролики в кожній парі з'єднані дуже тонкою, але надзвичайно зносостійкою конвеєрною стрічкою з кевлара або стеклотефлону (на вимогу доступний антиадгезійний варіант стрічки).

Як працює магнітний роликовий сепаратор?

Після розпушення матеріалу за допомогою вібраційного живильника або роликового живильника, продукт падає на конвеєрну стрічку сепаратора; при цьому феромагнітні складові захоплюються магнітним полем валу і виносяться за межі його осі до приймача магнітного продукту. Під впливом сили тяжіння очищений матеріал (немагнітний продукт) падає на розміщену під ним стрічку наступного конвеєра, де процес сепарації повторюється (кутове і осьове положення шибера, тобто розподільника потоку магнітного і немагнітного матеріалу, можна регулювати, що дозволяє також регулювати вміст корисного компонента в продуктах сепарації). Максимальний рівень магнітного поля магнітного ролика досягає 10 мм у висоту, тому рекомендується не перевищувати 5 мм висоти шару матеріалу, що транспортується на конвеєрному полотні (для досягнення максимальної ефективності ми радимо не перевищувати позначку 2 мм).

Невід'ємною складовою магнітного сепаратора VMSV є вбудований завантажувальний бункер з вібраційним живильником, розмір якого відповідає ширині полотна конвеєра. Завдяки наявності регулятора вібрації (VMSV) або оборотів подавального валу (варіант VMSV EKO) можна встановити оптимальне дозування матеріалу, що потрапляє на полотно конвеєра. Магнітний роликовий сепаратор також оснащений інтелектуальними датчиками, що гарантують безпеку і безперервність виробничого процесу. При раптовому відкритті будь-якого інспекційного отвору під час роботи обладнання — відбувається його негайне відключення. Датчик рівня заповнення, в свою чергу, стежить за дотриманням безпечного рівня матеріалу в сепараторі, щоб виключити його засмічення зловленими домішками у випадку блокування або переповнення воронки для феромагнітних частинок.

Багатоступеневий магнітний ролик VMSV оснащений пристроєм, що дозволяє легко регулювати натяг полотна конвеєра. Крім того, у випадку VMSV кожен двигун ведучого ролика оснащений перетворювачем швидкості, що дозволяє, при потребі, регулювати рух кожного окремого конвеєрного полотна.

VMSV

ВирібВхідний / вихідний розмір (мм)Картка даних (EN)
VMSV 1/500 1140 x 890 відобразити PDF
VMMV 1/1000 1140 x 1390 відобразити PDF
VMSV 4/500 800 x 600 відобразити PDF
VMSV 4/1000 1300 x 900 відобразити PDF

VMSV-EKO

ВирібВхідний / вихідний розмір (мм)Картка даних (EN)
VMSV EKO 500 N 500 x 400 відобразити PDF
VMSV EKO 1000 N 1000 x 900 відобразити PDF
VMSV EKO 1500 N 1500 x 1400 відобразити PDFУ яких галузях промисловості може бути використаний магнітний сепаратор?

Переробка та повторна переробка відходів

Керамічна та скляна промисловість

Хімічна промисловість, фарбувальні матеріали

Пластмасова та гумова промисловість

Харчова промисловість