Мы используем файлы cookies

Файлы cookies мы используем для анализа посещаемости, учета предпочтений и повышения удобства использования сайта. Согласие предоставляется нажатием на кнопку «Даю согласие».

Настройки Даю согласие

От предоставления согласия вы можете отказаться.

Перейти до змісту

Ми - фахівці у галузі магнітної сепарації

Розробляємо, виробляємо та застосовуємо обладнання для магнітної сепарації. Наші магнітні сепаратори пропонуємо та виготовляємо на замовлення згідно з вашими потребами.

Вихреструмовий сепаратор кольорових металів ECS

Вихреструмовий сепаратор кольорових металів ECS-E BULL

Сепаратор кольорових металів ECS функціонує за принципом так званих вихрових струмів. Звідси походить і його запозичене найменування ( «eddy current separator»). Магнітні полюси, які дуже швидко обертаються, створюють змінне і відносно коротке магнітне поле, яке за обмежений час намагнічує кожну провідну частинку, що знаходиться в межах його досяжності. Магнітна полярність цих частинок така ж, як і полярність магнітного поля, що створюється ротором сепаратора. Тому намагнічені матеріали відштовхуються і автоматично скидаються з конвеєрної стрічки.

Конструкція сепаратора кольорових металів

Цей сепаратор складається з трьох основних модулів.

Конструкція сепаратора кольорових металів

  • Модуль з магнітним ротором (1)
    Стандартна поставка представлена середнім модулем (1), у якого в приводному валі стрічкового конвеєра встановлений магнітний ротор з надзвичайно сильними неодимовими магнітами. Корпус ротора, в якому знаходиться індуктивний циліндр, виготовлений зі спеціального немагнітного матеріалу, що містить скловолокно. До опціонального оснащення відносяться: початковий модуль подачі (3a / 3b) і кінцевий модуль сортування (2).
  • Модуль подачі (3a / 3b)
    Початковий модуль подачі забезпечує попереднє очищення матеріалу, а також його правильне і рівномірне розподілення на конвеєрній стрічці сепаратора. Це ключова умова оптимального ступеня сепарації, особливо для середніх і дрібних фракцій матеріалу. Початковий модуль може бути оснащений: магнітним барабаном (3b), магнітним роликом, магнітною панеллю над конвеєром для захоплення феромагнітних часток або вібраційним живильником (3а).
  • Сортувальний модуль (2)
    Кінцевий сортувальний модуль забезпечує зручний поділ фракцій відсортованого матеріалу. Являє собою шафу з розділовою перегородкою, яку можна переміщати або в осьовому напрямку, або з заданим інтервалом часу відповідно до магнітних характеристик сортованого матеріалу. Така конструкція забезпечує точне розділення намагнічених і немагнітних частинок матеріалу.

Крім модуля подачі і сортувального модуля, в якості опції ми постачаємо блок управління з ПЛК, сенсорний екран і т. д.

Умови, необхідні для належного функціонування сепараторів кольорових металів

У зв'язку з тим, що радіус дії магнітного поля у сепаратора цього типу відносно невеликий, матеріал слід розподіляти на конвеєрній стрічці сепаратора якомога більш тонким шаром. Його товщина має приблизно збігатися з фракцією матеріалу, що забезпечить однорідний моношар на стрічці. Крім того, матеріал, по можливості, має падати на стрічку в розрихленому стані. Усього цього можна досягти, наприклад, за допомогою вібраційного живильника або інших спеціальних елементів, які забезпечать рівномірний розподіл матеріалу на стрічці.

У версій з концентрично встановленими ротором існує високий ризик пошкодження стрічки і самого ролика феромагнітною часткою, захопленою магнітним полем ротора. Тому у концентричних варіантах сепаратора необхідно звертати особливу увагу на відділення Fe-часток перед надходженням матеріалу на конвеєрну стрічку. Для сепарації небажаних металевих часток використовуйте магнітний барабан, ролик, панель або їх комбінацію.

Поділ матеріалів відповідно до придатності для сепарації

Здебільшого, чим вища електропровідність і обсяг окремих сепарованих частин, тим більша відстань, на яку матеріал викидається з цього сепаратора. Тому, наприклад, фрагменти алюмінієвих листів легше сепаруються, аніж короткі тонкі відрізки дроту.

Матеріали, що добре сепаруються

Ці сепаратори ідеально підходять для безперервної автоматичної сепарації легких кольорових металів з високою електропровідністю (таких як мідь, алюміній, магній, срібло і т. д.). З певними обмеженнями їх можна використовувати і для сортування предметів з латуні, цинку, золота, кадмію або олова.

Матеріали, що не відокремлюються за допомогою сепаратора кольорових металів

Водночас, вихреструмові сепаратори не придатні для сепарації важких металів або тих, які володіють низькою електропровідністю (нержавіюча сталь, свинець, платина, титан тощо). Для матеріалів з низькою електропровідністю магнітне поле діє в мінімальному ступені або не діє взагалі, тому в кінці конвеєра вони падають вертикально вниз під дією сили тяжіння.ECS-C RAM

ВирібКількість полюсівРозмір затриманих часток (від - до)Робоча ширина (мм) Картка даних (EN)
ECS-C 500 RAM 4 od 50 mm 500 відобразитиt PDF
ECS-C 600 RAM 4 od 50 mm 600 відобразитиt PDF
ECS-C 800 RAM 4 od 50 mm 800 відобразитиt PDF
ECS-C 1000 RAM 4 od 50 mm 1000 відобразитиt PDF
ECS-C 1200 RAM 4 od 50 mm 1200 відобразитиt PDF
ECS-C 1500 RAM 4 od 50 mm 1500 відобразитиt PDF

ECS-E BULLУ яких галузях промисловості може бути використаний магнітний сепаратор?

Переробка та повторна переробка відходів

Машинобудівна та ливарна промисловість

Теплові електростанції

Паперова промисловість

Виробництво та переробка тютюну

Керамічна та скляна промисловість

Гірничодобувна промисловість, каменоломні

Цементні заводи та заводи-виробники вапна

Хімічна промисловість, фарбувальні матеріали

Деревообробна промисловість