Мы используем файлы cookies

Файлы cookies мы используем для анализа посещаемости, учета предпочтений и повышения удобства использования сайта. Согласие предоставляется нажатием на кнопку «Даю согласие».

Настройки Даю согласие

От предоставления согласия вы можете отказаться.

Перейти до змісту

Ми - фахівці у галузі магнітної сепарації

Розробляємо, виробляємо та застосовуємо обладнання для магнітної сепарації. Наші магнітні сепаратори пропонуємо та виготовляємо на замовлення згідно з вашими потребами.

Металодетектор тунельний RDK

Металодетектор тунельний РДК

Конвеєрний металодетектор використовується для виявлення (у випадку потреби і для сепарації) небажаних магнітних або немагнітних металевих частинок у сипких або упакованих матеріалах.

Як працює металодетектор тунельний?

Товари, що транспортуються на інтегрованій конвеєрній стрічці, проходять через детекторну голівку з високочутливими електромагнітними котушками, сигнали яких передаються на керуючий мікропроцесорний блок. При виявленні металевого об'єкта з перевищенням встановленої чутливості (і в залежності від налаштувань, і оснащення моделі тунельного сповіщувача):

  • детектор автоматично зупиняє конвеєрну стрічку. Виявлений об'єкт може бути позначений додатковим маркувальним пристроєм або його присутність сигналізується звуковим або світловим сигналом, і цей об'єкт вручну знімається з ременя.
  • або зазначений об'єкт автоматично знімається з конвеєрної стрічки (залежно від моделі за допомогою ежектора, повітряного сопла або іншим способом на запит клієнта).

Контроль чутливості металодетектора

Сенсорний екран детекторної голівки дозволяє швидко і легко налаштувати реакцію сповіщувача на загальні та спеціальні ситуації, ввести широкий діапазон функціональних параметрів і відобразити дані про поточну ситуацію.

Індивідуальне оснащення металодетекторів

Висота, довжина, ширина і тип конвеєрної стрічки, а також розмір наскрізного отвору детекторної голівки залежать від індивідуальних потреб і вимог клієнта. Зазвичай тунельний детектор оснащений системою аварійної зупинки, що сигналізує виявлене забруднення і одночасно зупиняє конвеєрну стрічку. Звичайно, присутнє і регулювання висоти всього пристрою. За запитом можливе виготовлення пристрою в мобільній версії з колесами, поставка сповіщувача зі світловою і звуковою сигналізацією, підготовка версії з контролем швидкості стрічки, різними видами утилізації забруднених товарів (автоматичний ежектор, повітряне сопло або іншим за вашим запитом), захист від небажаних маніпуляцій (захист паролем), внутрішня діагностика робочого стану, інтерфейс для зв'язку з ПК або підключення до Wi-Fi. Міцна конструкція, якісне совтверове і хардверове забезпечення, а також професіональна робота, гарантують Вам довготривалу та безпроблемну експлуатацію.

У яких галузях промисловості може бути використаний металодетектор?