Мы используем файлы cookies

Файлы cookies мы используем для анализа посещаемости, учета предпочтений и повышения удобства использования сайта. Согласие предоставляется нажатием на кнопку «Даю согласие».

Настройки Даю согласие

От предоставления согласия вы можете отказаться.

Перейти до змісту

Ми - фахівці у галузі магнітної сепарації

Розробляємо, виробляємо та застосовуємо обладнання для магнітної сепарації. Наші магнітні сепаратори пропонуємо та виготовляємо на замовлення згідно з вашими потребами.

Пиловловлювач OZ

Пиловловлювач OZ

Пиловловлювач (циклон) призначений для вилучення пилу з пластикової крихти. Зверху пластиковий гранулят засипається в сепаратор через сито та регульований по висоті конусний розсікач. За допомогою бокового всмоктування небажаний дрібний пил безперервно відсмоктується, в той час як очищений гранулят потрапляє під корпус пиловловлювача в остаточний транспортний контейнер, „big bagu“ тощо.

Як працює пиловловлювач?

Завдяки простій конструкції і невеликим розмірам пиловловлювач може бути легко встановлений та переміщений без необхідності проведення просторових маніпуляцій з ливарною машиною. Потужність всмоктування також легко регулюється. Система не вимагає обслуговування, має низькі експлуатаційні витрати та витрати на придбання, не вимагає використання дорогих фільтрів і покращує робоче середовище навколо пристрою. Потім знепилену крихту легше обробити, наприклад, у ливарній машині.

Розміри та продуктивність пиловловлювача ми можемо адаптувати відповідно до ваших потреб.

Český výrobek / Made in Czech Republic

OZ

ВирібПродуктивність (кг/г)Картка даних (EN)
OZ 1200 1 200 відобразити PDF

У яких галузях промисловості може бути використаний пиловловлювач?