Мы используем файлы cookies

Файлы cookies мы используем для анализа посещаемости, учета предпочтений и повышения удобства использования сайта. Согласие предоставляется нажатием на кнопку «Даю согласие».

Настройки Даю согласие

От предоставления согласия вы можете отказаться.

Перейти до змісту

Ми - фахівці у галузі магнітної сепарації

Розробляємо, виробляємо та застосовуємо обладнання для магнітної сепарації. Наші магнітні сепаратори пропонуємо та виготовляємо на замовлення згідно з вашими потребами.

МИ ФАХІВЦІ У ГАЛУЗІ МАГНІТНОЇ СЕПАРАЦІЇ
Наші можливості не обмежені вказаним переліком

Наші магнітні сепаратори відзначаються якісним обробленням, привабливим дизайном, широким застосуванням, високою ефективністю видалення металевих домішків та прийнятною ціною. Допоможемо вам у вирішенні проблем з видаленням небажаних домішків з продукту та посприяємо захисту машинного обладнання.

Videoprezentace

SOLLAU У ЦИФРАХ

13

Ми працюємо разом вже 13 років

3. січня 2011 ми разом заснували компанію SOLLAU, для того щоб виробляти якісні магнітні сепаратори. Нам подобається продумувати нові рішення у сфері магнітної сепарації.

+60

Наші вироби знають у більш ніж 60 країнах світу

Магнітні вироби та магніти Sollau знають наші замовники вже у 40 країнах Європи, Південної Америки та Африки. Постійно налагоджуємо торгівельні контакти та розширюємо продаж.

+1300

1300 видів магнітів та їх кількість постійно зростає

На нашому e-shop ви можете купити неодимові, феритові магніти, магніти із самарію або AlNiCo різноманітних форм та розмірів. В пропозиції ми маємо і інші магнітні вироби.

+15000

Ми виготовили більше 15000 одиниць сепараторів

Постійно розширюємо та робимо більш якісною пропозицію наших сепараторів. Кожен рік нам вдається підвищувати виробничу потужність на 40 %.

СЕРТИФІКАЦІЯ

Наша мета - постійно вдосконалювати наші виробничі процеси, управління виробництвом та спосіб керування компанією. Якість наших послуг та продуктів підтверджена професійними сертифікатами.


Сертифікат ISO

Сертифікат ISO

Систе́ма HACCP

Systém HACCP

Систе́ма SVP

Systém SVP

Систе́ма IFS

Systém IFS

Сертифікат TESYDO

Сертифікат TESYDO

Сертифікат TESYDO

Сертифікат TESYDO