Ми - фахівці у галузі магнітної сепарації

Розробляємо, виробляємо та застосовуємо обладнання для магнітної сепарації. Наші магнітні сепаратори пропонуємо та виготовляємо на замовлення згідно з вашими потребами.

МИ ФАХІВЦІ У ГАЛУЗІ МАГНІТНОЇ СЕПАРАЦІЇ
Наші можливості не обмежені вказаним переліком

Наші магнітні сепаратори відзначаються якісним обробленням, привабливим дизайном, широким застосуванням, високою ефективністю видалення металевих домішків та прийнятною ціною. Допоможемо вам у вирішенні проблем з видаленням небажаних домішків з продукту та посприяємо захисту машинного обладнання.

SOLLAU У ЦИФРАХ

10

Ми працюємо разом вже 10 років

3. січня 2011 ми разом заснували компанію Sollau, для того щоб виробляти якісні магнітні сепаратори. Нам подобається продумувати нові рішення у сфері магнітної сепарації.

+60

Наші вироби знають у більш ніж 60 країнах світу

Магнітні вироби та магніти Sollau знають наші замовники вже у 40 країнах Європи, Південної Америки та Африки. Постійно налагоджуємо торгівельні контакти та розширюємо продаж.

+1300

1300 видів магнітів та їх кількість постійно зростає

На нашому e-shop ви можете купити неодимові, феритові магніти, магніти із самарію або AlNiCo різноманітних форм та розмірів. В пропозиції ми маємо і інші магнітні вироби.

+2500

Ми виготовили більше 2500 одиниць сепараторів

Постійно розширюємо та робимо більш якісною пропозицію наших сепараторів. Кожен рік нам вдається підвищувати виробничу потужність на 40 %.

СЕРТИФІКАЦІЯ

Наша мета - постійно вдосконалювати наші виробничі процеси, управління виробництвом та спосіб керування компанією. Якість наших послуг та продуктів підтверджена професійними сертифікатами.


Certifikát ISO

Systém HACCP

Systém SVP

Systém IFS