Мы используем файлы cookies

Файлы cookies мы используем для анализа посещаемости, учета предпочтений и повышения удобства использования сайта. Согласие предоставляется нажатием на кнопку «Даю согласие».

Настройки Даю согласие

От предоставления согласия вы можете отказаться.

Перейти до змісту

Ми - фахівці у галузі магнітної сепарації

Розробляємо, виробляємо та застосовуємо обладнання для магнітної сепарації. Наші магнітні сепаратори пропонуємо та виготовляємо на замовлення згідно з вашими потребами.

Магнітні сепаратори з нержавіючої сталі MV.R

Надзвичайно потужні магнітні сепаратори MV-R ідеально підходять для безперервного і автоматичного розподілу дуже малих і слабомагнітних частинок нержавіючої сталі.

Конструкція сепаратора з нержавіючої сталі

Цей надзвичайно потужний, і при цьому компактний та регульований по висоті магнітний сепаратор з нержавіючої сталі, складається з двох валів. Ведучий вал є магнітним з радіальною полярністю (з можливістю регулювати швидкість обертання відповідно до характеристик матеріалу, який очищується, і потреб виробництва). Ведений вал є немагнітним. Вали з'єднані дуже тонкою, але надзвичайно зносостійкого конвеєрною стрічкою з поліуретану, яка також підходить для харчових застосувань. Має антистатичні властивості, підвищену теплостійкість і стійкість до мінеральних мастил.

Максимальний рівень магнітного поля магнітного валу досягає 10 мм, тому рекомендується не перевищувати 10 мм товшини для шару матеріалу, що транспортується на конвеєрному полотні. Це означає, що необхідно встановити подачу рівномірного шару матеріалу, розпушеного за допомогою вібраційного живильника, на конвеєрне полотно.

Як працює сепаратор з нержавіючої сталі?

Магнітні металеві домішки захоплюються магнітним полем ролика і виносяться за межі його осі, в той час як очищений (тобто немагнітний) матеріал відпадає під впливом сили тяжіння в зону перед роликом. Завдяки особливому розподілювачу потоку магнітного і немагнітного матеріалу (з кутовим і осьовим регулюванням) можна пристосувати ефективність магнітного розподілення до необхідної виробничої потужності та характеру очищеного матеріалу. У випадку необхідності від очищеного матеріалу можна відокремити третю фракцію, яка потрапляє в контейнер між очищеним матеріалом і феромагнітними домішками (тобто слабомагнітний матеріал, несильно забруднений частинками заліза).

Слід мати на увазі, що первинна нержавіюча сталь переважно не є магнітною, однак, в процесі її використання в промисловості і при механічній обробці (пресування, подрібнення, багаторазові удари, нагрівання тощо) первісна немагнітна кристалічна решітка руйнується, і нержавіюча сталь стає слабомагнітною. У порівнянні зі звичайною сталлю або залізом намагніченість обробленої нержавіючої сталі складає всього кілька відсотків, і тому її може захопити тільки надзвичайно сильне магнітне поле.

Таким чином, високоіндукційний магнітний вал призначений для найбільш вимогливих клієнтів, так як може здійснити сепарацію слабомагнітних частинок нержавіючої сталі. Крім того, варто враховувати, що робоча потужність сепаратора залежить від розміру часток нержавіючої сталі: чим менша фракція частинок, які треба спіймати, тим нижча розділова здатність сепаратора. MV-R надійно захоплює слабомагнітні частинки розміром 0,1 мм, а також може вибірково спіймати фрагменти нержавіючої сталі діаметром 30 мікрон. Даний сепаратор виготовляється з різною робочою шириною - від 500 мм до 1500 мм.

MV-R

ВирібРобоча ширина (мм)Картка даних (EN)
MV-R 500 N 500 відобразити PDF
MV-R 1000 N 1000 відобразити PDF
MV-R 1500 N 1500 відобразити PDFУ яких галузях промисловості може бути використаний магнітний сепаратор?

Теплові електростанції

Пластмасова та гумова промисловість

Деревообробна промисловість

Харчова промисловість

Автомобільна промисловість

Хімічна промисловість, фарбувальні матеріали

Цементні заводи та заводи-виробники вапна

Гірничодобувна промисловість, каменоломні

Керамічна та скляна промисловість

Текстильна промисловість

Виробництво та переробка тютюну

Паперова промисловість

Машинобудівна та ливарна промисловість

Переробка та повторна переробка відходів